0530 387 04 70

Abone Girişi

Abone girişi sadece abonelerimize özeldir.

İlk abone girişi yapacak olan müşterilerimizin çağrı merkezimiz üzerinden bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Sizlere verdiğimiz Üye kodu
Sisteme kayıt olduğunuz ve siparişleriniz teslim edildiğinde size email gönderilen posta hesabınız
Bizim tarafımızdan oluşturulan parola ile ilgili kısımlara yazarak giriş dediğiniz taktirde;
Abone girişi yaptıktan sonra böyle bir ekran sizi karşılamaktadır. Sol tarafta gördüğünüz gibi menülerden bütün işlemlerinizi yapabilmektesiniz. Motorlu kurye Arabalı kurye cağırabılır. Aynı zamanda cari bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz. Gönderdiğiniz kurye siparislerinizi görebilir ücretlerinizi görebilirsiniz. Aynı zamanda sol alt kısımda yazan sanal pul bakıyesı de sızın sıstemde ne kadar hesap bakıyenız kaldıgını gostermektedir.
Motorlu kurye menüsüne tıkladığınızda boyle bir ekran sızı karsılamaktadır. İsterseniz adresinizden istersenız baska bir adresten siparisi aldırıp teslim ettirebilirsiniz. Aynı zamanda kurye size hıc ugramadan biryerden biryere evrak teslimatı yapabilmektedir. Bu da 3. secenekte sizi karsılamaktadır.
Örnek olarak sizden kuryemiz evrakı alacak baska bir adrese teslimat yapacak en ustte kı secenegı secıp devam dediğiniz taktirde ekranda tum bılgıler yer almaktadır. Bu ekranda ki bilgileri girip siparisi olustur dedıgınız taktırde telefon gorusmesı olmadan kuryenızı adresınıze cagırmıs oluyorsunuz.
Bu ekranda gördüğünüz gibi cari bakiyeniz yaptığınız sanal pul yuklemeleri goruntulenmekttedır. Aynı zamanda fatura detayı dedıgınızde sizlere yukleme yaptıgınız zaman kesilen fatura detayını gostermektedir.
Bu kısımda Yapmış olduğunuz kurye gönderileriniz listelenmektedir. Nerden alınıp nereye teslim edildi kime teslim edildi saat kacta alındı saat kacta teslim edildi gibi tüm detaylar bu kısımda yer almaktadır.

ABONE GİRİŞİ YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Nasıl yardımcı olabilirim ?
sms
whatsapp
telegram
phone